Svet-Stranek.cz
osobní stránka
VÝTVARKA

VÝVĚSKA VÝTVARKY:osobní stránka

VÝVĚSKA VÝTVARKY

Výtvarka: kresba, malba, grafika, modelování/keramika, kombinované techniky, fotografie, prostorová a akční tvorba, dějiny umění, návštěva muzeí a galerií, odborné výjezdy za kulturou

Pedagog: Mgr. Andrea Vašíčková
Kontakt: viz Případné dotazy a vzkazy

Vážení rodiče, vítám Vás na těchto stránkách, které, jak doufám, budou sloužit k lepší komunikaci mezi námi.

ŠKOLNÍ ROK 2020/21


INFORMACE:


1.Program na školní rok 2020/21 + seznam pomůcek: rozkliknete si v levé kolonce


2. Obecné informace pro všechny žáky: najdete vždy na této Vývěsce


3. Konkrétní informace k výuce: najdete vždy pod pracovní skupinou, do které je žák zařazen (lišta vlevo) 


4. ABSENCE: Pokud je dítě nemocné a nebo bude jiný důvod neúčasti na výuce, tak prosím o včasné omluvení - nejlépe přes izuš. Děkuji :).


5. Školní řád: k přečtení najdete (je dobré ho znát :)): 

https://www.zusbreclav.cz/data/uploads/obr/DOKUMENTY/skolnirad.pdf


6. FB skupina - kterou jsem založila k distančnímu vzdělávání, bude nadále fungovat jako doplňková platforma. Sloužit bude ke sdílení výtvarných prací, informací, prezentací k dějinám výtvarného umění apod. Pro ty, co se teprve do skupiny budou přidávat: Najděte si profil Andrea Výtvarka. Po vašem přijetí vám pošlu žádost do uzavřené skupiny Andrea Vašíčková - Výtvarný obor. Přihlašujte se pod jménem, pod kterým vás rozeznám (jméno rodiče či žáka, popř. mi předem oznamte, pod kterou přezdívkou máte svůj profil založený) - tímto se chci vyhnout tomu, abych nepřijala někoho, kdo ve skupině nemá co dělat. Děkuji :).

Dále bych chtěla upozornit, že není povinností se do skupiny přihlašovat, je to na dobrovolném uvážení. Fb skupina bude fungovat, jak jsem výše uvedla, jako doplňková platforma ke studiu, která především pro starší žáky bude jistým plusem :).
POZN.: Přes léto mi na Fb přibily nové žádosti k přijetí do skupiny. Jelikož jsem nerozpoznala, jestli se jedná o rodiče nového žáka nebo přímo o profil nového žáka, tak jsem danou žádost nepřijala. Pokud se jedná o někoho z Vás, tak mi dejte zprávu do Případných dotazů a vzkazů (vlevo na liště pod Vývěskou výtvarky) - napište, o koho se jedná a pod jakým jménem/přezdívkou se na fb prezentuje.návštěvníků stránky
celkem69 768
tento týden56
dnes22