Svet-Stranek.cz
osobní stránka
VÝTVARKA

VÝVĚSKA VÝTVARKY:osobní stránka

VÝVĚSKA VÝTVARKY

Výtvarka: kresba, malba, grafika, modelování/keramika, kombinované techniky, fotografie, prostorová a akční tvorba, dějiny umění, návštěva muzeí a galerií, odborné výjezdy za kulturou

Pedagog: Mgr. Andrea Vašíčková
Kontakt: viz Případné dotazy a vzkazy

Vážení rodiče, vítám Vás na těchto stránkách, které, jak doufám, budou sloužit k lepší komunikaci mezi námi.

ŠKOLNÍ ROK 2019/20


OD STŘEDY 11.3. JE ZRUŠENÁ VÝUKA DO ODVOLÁNÍ.


DISTANČNÍ VÝUKA


Vážení rodiče,

s ohledem na  současnou situaci škola rozhodla o distanční formě vzdělávání, která se bude uskutečňovat dle možností jednotlivých oborů. Tímto e-mailem bych Vás tedy chtěla informovat, jak dále bude probíhat výuka výtvarného oboru.

Na těchto stránkách (vozusbv.klubova-stranka.cz) budou do pátku 20.3. upřesněny úkoly pro žáky jednotlivých skupin či jakým způsobem budeme pracovat. Tam si to v klidu prostudujte a kdyby byl jakýkoliv dotaz ohledně nejasností, tak pište přímo v kolonce Případné dotazy a vzkazy a já to popřípadě ještě na stránkách upravím. V rámci toho bych Vás požádala, abyste stránky navštěvovali pravidelně kvůli případným změnám a doplňujícím informacím.

Aby tato forma vzdělávání probíhala co nejefektivněji, tak jsem na facebooku založila profil, na který mi žáci budou posílat nafocený (či natočený – kreativitě se meze nekladou) průběh své práce a já sama na něj mohu dávat různé zajímavé odkazy k problematice výtvarného oboru. Navíc tato forma komunikace je rychlejší, než komunikace přes e-mail, pod jednotlivými nafocenými pracemi či v chatu můžeme přímo diskutovat o případných dalších postupech. Tento typ konzultace se bude týkat hlavně starších žáků (pracovní skupiny: Svět figury a obrazu a Nezbytné věci a Rozšířené studium). U mladších žáků stačí poslat přes e-mail (upřesnění pak na stránkách).

Profil na facebooku najdete pod jménem: Andrea Výtvarka (po tom, co Vás přijmu, Vám pošlu pozvánku do soukromé skupiny Andrea Vašíčková-Výtvarný obor – stačí potvrdit). Každý z žáků se může připojit přes svůj profil nebo případně přes profil rodičů (v tom případě ale uveďte jméno žáka). Tento profil bude sloužit pouze pro potřeby žáků výtvarného oboru Zuš Břeclav.

Jinak se mnou dále můžete komunikovat přes stránky, e-mail (andrea.vasickova19@gmail.com) či mobil (721320702).

V rámci jakýchkoliv problémů, dotazů nebo nápadů se na mne obraťte.

Co se týče samotné aktivity žáků, budu opravdu ráda, když se v rámci možností zapojí (i když vím, že toho asi i tak mají dost – proto raději méně než vůbec), navíc kreativní činnost člověka obohacuje.

 

Doufám, že vše zlé se brzo přežene, přeji Vám všem pevné zdraví a nervy

Hezké dny a s pozdravem

Andrea Vašíčková

 Zákl. INFORMACE:

 

1. Školní řád: všichni rodiče by měli být obeznámeni se školním řádem

http://www.zusbreclav.cz/data/uploads/obr/DOKUMENTY/skolnirad.pdf 

2. Omlouvání žáků: omluvenky prosím zasílat především přes izuš nebo dle nutných okolností- pokud možno včas a před začátkem výuky. Dále žáka je nutné omlouvat dle pravidel šk.řádu.

návštěvníků stránky
celkem63 898
tento týden161
dnes3